martes, 23 de junio de 2015

AS ACTIVIDADES TEÑEN PREMIO

 
 
 
O  19  de  xuño no IES  Nº 1  se entregaron os  Premios as Actividades Deportivas, Extraescolares e Complementarias:
 
MODALIDADE  DEPORTIVA:
Badminton .
1º)  Edgar López.
2º)  Iván Fernández.
3º)  Hugo Caderno.
4º)  Sara Francisco.
5º)  Alejandro Diéguez.
6º)  Adrián Blanco.
 
 
 
 
Enrique Rodríguez, Iván Gil, Diego Fernández, Lucas González
.

Futbol  Sala .
1º  Grupo Clasificado :  " Sporting de Chistorra "
 
.-  Robin  Heras.
.-  Enrique  Rodríguez  Ballesteros.
.-  Iván  Gil  Conde.
.-  Diego  Fernández.
.-  Lucas  González.
.-  Mateo  López.
 
 
 
 
 
 
 
2º   Grupo  Clasificado :  J.L. Wallace.
 
Edgar Bernárdez, Julio J..Gómez, Noel Rodríguez
 
 
 
.-   Adrián  Pol  Fernández.
.-   Edgar  Bernárdez.
.-   Julio  José  Gómez.
.-   Adrián  Rodríguez  Fernández.
.-   Noel  Rodríguez  Vigo.
 
 
 
 
 
 
 
 
                                                                                      3º  Grupo  Clasificado:  Mosteirón  F.S.
 
Pablo González, Víctor Martínez, Aitor Amado
 


.-   Alejandro   Varela.
.-   Martín   Álvarez.
.-   Aleixo   Fernández.
.-   Pablo   González.
.-   Miguel   Soengas.
.-   Víctor   Martínez.
.-   Aitor   Amado.
.-   Carlos   Troitiño.





Máximos  Goleadores:  1º) Enrique Rodríguez, 2º) Edgar Bernárdez;3º) Robin Heras.


Enrique Rodríguez
Edgar  Bernárdez


 
 
BALONCESTO.                                      


                                                                              1º  Clasificado:  Paninis
 

Iván  Gil, Xoán E.Iglesias,Pablo González, víctor Martínez, Aitor Amado



.-   Iván   Gil.
.-   Xoán   Eusebio   Iglesias.
.-   Pablo   González.
.-   Víctor   Martínez.
.-   Aitor   Amado.








2º   Clasificado: Carrás B.C.
Cristian  González,  Marcos A. Franco, Hugo Caderno, Moisés Caride.

3º   Clasificado:  Drink  Team.
Miguel  Soengas, Diego  Cabaleiro, Martín  Álvarez,  Alejandro  Varela,  Álvaro Rivero.

Máximos  Encestadores.
1º)  Xoán Eusebio Iglesias; 2º)  Edgar López; 3º)  Miguel  Soengas.

Xoán Eusebio Iglesias


                     ACTIVIDADES  EXTRAESCOLARES  E  COMPLEMENTARIAS


5º   Premio :   María  Millán  Pérez.  4º   Premio:  Ana  Ross  Castro  Janeiro.


María  Millán  ( 5º premio )

3º   Premio :  Adrián  Godás  Della  Rippa  e  Nazareth  Pedrouzo  González.


Nazareth  Pedrouzo  ( 3º Premio )



2º   Premio :   Manuel   Vázquez  Augusto.

Manuel  Vázquez  Augusto  ( 2º  premio )




1º    Premio :   Esteban  Decabo  Nogueira .

O gañador do 1º premio: Esteban Decabo co director do Centro:  Manuel Amil







                           NORABOA   E   FELICES  VACACIÓNS !!

















No hay comentarios:

Publicar un comentario